Aktualności
Nie szczędzimy wysiłków i zasobów by rozwijać się kierunkach rozwoju, które wybraliśmy przypadkiem, lub w takich, które ktoś nam narzucił.
W Kołobrzegu po raz szósty zostało zorganizowane Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych.
Już w najbliższą niedzielę w Kołobrzegu po raz szósty zostanie zorganizowane Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych.
Po fantastycznym występie na plenerowej scenie Adebaru w sierpniu ubiegłego roku formacja South For Winter w pełnym składzie wraca do Kołobrzegu z nowym materiałem.
W Szkole Podstawowej nr 8 odbył się Dzień Kołobrzeski organizowany w ramach Projektu Historyczno - Ekologicznego Szkół Podstawowych pod tytułem “Śladami bursztynowego szlaku”.







