Aktualności
Laboratorium Kultury zaprasza serdecznie na spotkanie z Muzeum Miasta Kołobrzeg, które rozpocznie się 18 maja o godzinie 11.00 w Laboratorium Kultury Adebar.
18 maja o godz. 20 w Laboratorium Kultury Adebar spotka się dwójka improwizatorów, by stawić czoła i podjąć się wyzwania, jakim improwizacja inspirowana albumem Johna Coltrane’a - „Interstellar Space”.
Już we wtorek pierwsze zajęcia w ramach projektu Radość i Sprawność 60+.
W Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta odbyła się konferencja „I Sea You” poświęcona naszym finałowym staraniom o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.
Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji serdecznie zaprasza na Konferencję I Sea You Kołobrzeg 2024.







