Aktualności
W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się kolejne zebranie Społecznej Rady Kultury.
Serdecznie zapraszamy do Adebaru oraz Miejskiej Biblioteki w dniach 21 - 24 marca na mały festiwal fotograficzny połączony z koncertem z okazji urodzin Adebaru.
W sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta odbyła się wyjątkowa uroczystość - Gala Kołobrzeżanki Roku.
Za nami III Zjazd Programowy II etapu konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.
W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta odbyło się wyjątkowe widowisko artystyczne pod tytułem „Być kobietą, być kobietą”.







