Aktualności
W piątek 5 kwietnia świętowaliśmy podwójny jubileusz kołobrzeskich Pionierów.
Czwartkowy wernisaż wystawy Pracowni Tkaniny Artystycznej pt. "Kolorowy świat" w RCK w Kołobrzegu był niezwykle wzruszającym wydarzeniem.
W Muzeum Miasta Kołobrzeg odbyło się otwarcie wystawy „Niezwykły wiek. Kołobrzeg 1839-1939”.
Decyzja o powołaniu nowej instytucji nastąpiła podczas sesji Rady Miasta w dniu 31 stycznia.







