Aktualności
W holu Regionalnego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy Katarzyny Drynko-Kwietniewskiej pod tytułem "Słyszę Bałtyk".
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza na I Festiwal Sztuk Wizualnych KREATYVNI KOŁOBRZEGU.
Wsłuchaj się w ciszę, delikatne fale, wszechobecny szum. Ta chwila, jakby zatrzymana w czasie, ukazuje głębię spokoju, który zwykle umyka nam w zgiełku codzienności - pisze o swoich pracach autorka.
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej na projekt kołobrzeskiej kartki bożonarodzeniowej.
Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w dniu 22 listopada, o godz. 18:00 zaprasza na "Galę Kultury" podsumowującą tegoroczne działania w dziedzinie kultury w Kołobrzegu.







