Aktualności
W Bielsku-Białej, mieście które będzie Polską Stolicą Kultury w 2026 roku, odbyła się konferencja „Kultura dla zdrowia i dobrostanu”.
W sobotę 16 listopada w Sali Kinowej Klubu Wojskowego w Kołobrzegu odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Stowarzyszenia Grupa Ratownicza „Paramedic”.
Zarząd Fundacji UWIERZCIE W NAS serdecznie zaprasza na XIV Przegląd Twórczości Osób Którym Wędruje Się Trochę Trudniej, który odbędzie się 16 listopada o godz. 16. w kołobrzeskiej Hali Milenium.
Radio ESKA i Prezydent Miasta Kołobrzeg zapraszają na koncert Eska Music Tour 2024.
Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu od 1977 roku włada odrestaurowaną niemal pół wieku temu jedyną zachowaną rezydencją mieszkalną w mieście nad Parsętą z początku XIX wieku. Obecnie, poza Muzeum Miasta Kołobrzeg, znajduje się tu wystawa metrologiczna, a także sala wystaw czasowych. Do tego dochodzą sale pracowni, gabinety pracowników, biblioteka oraz Sala Plafonowa.







