Aktualności
Już po raz dziesiąty w Hali Milenium odbyło się Miejskie Spotkanie Wigilijne. W tym roku rozszerzono formułę tradycyjnej Wigilii dla Samotnych dedykowanej osobom starszym, samotnym oraz w trudnej sytuacji życiowej.
Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska ogłasza nabór wniosków do prestiżowej nagrody "KONIK KOŁOBRZESKI”.
Już po raz dziesiąty mamy zaszczyt zaprosić na Miejskie Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 24 grudnia o godzinie 15:00 w Hali Milenium.
Delegacja miasta Kołobrzeg uczestniczyła w Zjeździe Związku Miast Bałtyckich, który odbył się w Brukseli.
Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które zapisało się w annałach historii naszego miasta – obchody 500. rocznicy ścięcia Jakuba Adebara.







