Aktualności
Zapraszamy w dniu 15 października do Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na wernisaż wystawy "AI bez strachu", na której zaprezentowane zostaną najnowsze prace Macieja Jaciuka – artysty znanego z eksperymentowania z grafiką cyfrową.
Ukłon w stronę free jazzu i totalnie otwartej muzyki, pełnej improwizacji i nieprzewidzianych zwrotów akcji.
Wydawane w Kołobrzegu przez Biuro Literackie książki oraz same wydawnictwo od początku 2024 roku otrzymały już czternaście różnego rodzaju nagród i wyróżnień.
Kołobrzeg, jako jedno z 20 miast w Polsce, bierze udział w konkursie organizowanym przez Magazyn Travelist.pl.
"Ślina" to kwartet poruszający się w rejonach muzyki improwizowanej, oparty na brzmieniach saksofonu, bębnów, gitary elektrycznej oraz kontrabasu, dodatkowo korzystający też z urządzeń elektronicznych.







