Aktualności
Już w piątek 14 lutego o godzinie 17. na Placu Ratuszowym rozpoczną się Kołobrzeskie Walentynki.
Zapraszamy na wyjątkową rozmowę z Marcinem Rurkiem – pasjonatem fotografii i miłośnikiem wypraw po ruinach starych willi, rezydencji oraz zamków w naszym regionie i nie tylko.
Zapraszamy na wyjątkowe oprowadzania po Pałacu Brauschweigów podczas ferii zimowych 2025.
Przez cały 2025 rok, Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska oraz Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Kołobrzeg przy współpracy z Adebarem Laboratorium Kultury zachęcają do dbania o środowisko poprzez recycling niepotrzebnej odzieży i dołączenie do akcji UBRANIA DO ODDANIA.
Już w najbliższy czwartek odbędzie się wyjątkowe spotkanie z historią i sztuką.







